Naše stránky používají cookies. Rozumím

ČPP oceněna v kategorii „Klientsky nejpřívětivější životní pojišťovna“

Datum vložení: 31.10.2019

Praha, 31. října 2019 – Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (ČPP) bodovala v 11. ročníku soutěže „Nejlepší pojišťovna 2019“, vyhlašované deníkem Hospodářské noviny, když mezi všemi pojišťovnami na trhu získala třetí místo v kategorii „Klientsky nejpřívětivější životní pojišťovna“. 

Dobré pojištění, spolehlivost a profesionální přístup ke klientům. To jsou atributy, které definují kvalitu každé pojišťovny. A je to právě ochota a vstřícnost, kterou klienti nejčastěji posuzují, když hodnotí spokojenost se svojí pojišťovnou. A v této oblasti patří ČPP mezi absolutní špičku, což jen dokládá prestižní ocenění – bronzová medaile v kategorii „Klientsky nejpřívětivější životní pojišťovna“ v letošním ročníku „Nejlepší pojišťovna 2019“.

„Být mezi třemi oceněnými v kategorii Klientsky nejpřívětivější životní pojišťovna je skvělý úspěch. ČPP je v povědomí zapsaná především díky své nabídce produktů neživotního pojištění, jsem velice spokojený s tím, že se nám letos podařilo prosadit právě v oblasti životního pojištění. Konkurence je obrovská, o to víc si vážíme toho, co jsme dokázali,“ uvedl Jaroslav Besperát, předseda představenstva ČPP.

 „U nás si zakládáme na osobním přístupu a snažíme se vycházet klientům vstříc. To sice říkají všichni, ale klient pozná, jaká je skutečnost a podle toho se rozhoduje. Většina lidí chce kontakt s konkrétním člověkem, mít možnost se zeptat, ověřit si informace. Jsme snadno dostupní, kromě stovky poboček máme dalších více než 220 kanceláří po celé republice. Pokud lidé udělají pozitivní zkušenost, doporučí vás a vrátí se. Na nic si nehrajeme, jsme komunikativní, důvěryhodní a otevření,“ zdůraznil Besperát.

ČPP v roce 2018 předepsala pojistné téměř 9,5 mld. Kč. Podle České asociace pojišťoven (ČAP) meziročně rostla o 11,3 %, na více než dvojnásobek v porovnání s celým trhem. Předpis v neživotním pojištění vzrostl o 11,2 % a podobně i v životním pojištění o 11,4 %. Tržní podíl 7 % ČPP zajistil pátou pozici v žebříčku pojišťoven. Ve svém portfoliu spravuje přes 2 mil. smluv a pečuje o více než 1,2 mil. klientů.

Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo včera v prostorách Kongresového sálu České národní banky za účasti zástupců hodnocených institucí a významných představitelů finančního sektoru České republiky. Vyhlašovatelem výzkumu „Nejlepší banka 2019“ a „Nejlepší pojišťovna 2019“ jsou Hospodářské noviny. Zpracovatelem výzkumu je agentura Datank. Záštitu letošnímu 11. ročníku tohoto projektu udělil viceguvernér České národní banky Tomáš Nidetzký.

 

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je univerzální pojišťovnou, která nabízí svým klientům moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. Česká podnikatelská pojišťovna je třetím největším poskytovatelem povinného ručení na pojistném trhu v České republice. Společnost působí prostřednictvím 6 regionálních ředitelství, 97 poboček a 220 kanceláří na celém území ČR. Kompletní nabídka produktů je k dispozici na internetových stránkách www.cpp.cz. Telefonickým dotazům je vyhrazena klientská linka 957 444 555.

ČPP je součástí pojišťovací skupiny Vienna Insurance Group. Vienna Insurance Group (VIG) je předním specialistou na pojištění v Rakousku a ve střední a východní Evropě. Kolem 50 společností v 25 zemích tvoří koncern s dlouhou tradicí, silnými značkami a velkou blízkostí klientům. VIG staví na základech 190 let zkušeností v oblasti pojišťovnictví. S přibližně 25 000 pracovnicemi a pracovníky je koncern Vienna Insurance Group jasným lídrem na svých klíčových trzích. Toto skvělé postavení dovoluje naplno čerpat z dlouhodobého potenciálu růstu regionu se 180 miliony obyvatel. Na burze kótovaná Vienna Insurance Group je podnikem s nejvyšším ratingem v rámci hlavního indexu Vídeňské burzy ATX; akcie jsou kótovány i na Burze cenných papírů Praha.

Zobrazit všechny novinky