Naše stránky používají cookies. Rozumím

ČPP opět na stupních vítězů v anketě Pojišťovna roku

Datum vložení: 12.5.2017

Praha, 12. května 2017 – Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP“) v letošním 17. ročníku prestižní ankety Pojišťovna roku znovu dosáhla na medailové pozice. Podle výsledků, které zveřejnila Asociace českých pojišťovacích makléřů, ČPP zabodovala ve čtyřech vyhlašovaných kategoriích a podařilo se jí získat zlato, dvě stříbra a bronz.

„Na předních příčkách se v soutěži umísťujeme pravidelně a medailové ocenění Pojišťovny roku nás vždy velmi těší. Letošní čtyřnásobný úspěch potvrzuje, že jako univerzální pojišťovna patříme ke špičce pojistného trhu ve všech jeho oblastech a kvalitní spolupráce s makléři je pro nás prioritou,“ okomentoval vyhlášení cen šéf ČPP Jaroslav Besperát.

Potřetí za sebou ČPP obhájila své vítězství v kategorii Autopojištění. V nejprestižnější kategorii Pojištění průmyslu a podnikatelů obsadila skvělé druhé místo. Stříbrnou pozici získala také v kategorii Pojištění občanů a přidala ještě bronzové umístění v kategorii Životní pojištění.

„Zakládáme si na vysoké kvalitě servisu, kterou makléřům poskytujeme. Víme, že dobrá úroveň vzájemné spolupráce významně přispívá k našim obchodním úspěchům. Získaných ocenění si velice vážíme a děkujeme za ně. Představují pro nás nejen odbornou pochvalu, ale i výzvu a motivaci do budoucna,“ doplnil Besperát.

V roce 2016 ČPP předepsala pojistné dosahující 8,2 mld. Kč a patřila k nejrychleji rostoucím pojišťovnám na domácím trhu. Aktuálně je ČPP čtvrtou největší neživotní pojišťovnou. V důležitém segmentu běžně placeného životního pojištění rostla o 15,1 %, což byl nejlepší výsledek z top desítky. S téměř 1,2 milionem pojištěných vozidel patří ČPP mezi tři největší hráče v oblasti povinného ručení.

Nejstarší hodnotitelská anketa českých makléřů Pojišťovna roku posuzuje výkonost, kvalitu a rozsah služeb a produktů významných pojišťoven na domácím trhu. Organizátory této odborné soutěže jsou Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM) a Česká asociace pojišťoven (ČAP) společně se specializovaným serverem oPojištění.cz. Záštitu 17. ročníku ankety Pojišťovna roku udělil guvernér České národní banky Jiří Rusnok.

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je univerzální pojišťovnou, která nabízí svým klientům moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. Česká podnikatelská pojišťovna je třetím největším poskytovatelem povinného ručení na pojistném trhu v České republice. Společnost působí prostřednictvím 6 regionálních ředitelství, 90 poboček a 300 kanceláří na celém území ČR. Kompletní nabídka produktů je k dispozici na internetových stránkách www.cpp.cz. Telefonickým dotazům je vyhrazena klientská linka 957 444 555.

ČPP je součástí pojišťovací skupiny Vienna Insurance Group. Vienna Insurance Group (VIG) je předním specialistou na pojištění v Rakousku a ve střední a východní Evropě. Kolem 50 společností ve 25 zemích tvoří koncern s dlouhou tradicí, silnými značkami a velkou blízkostí klientům. VIG staví na základech 190 let zkušeností v oblasti pojišťovnictví. S přibližně 24 000 pracovnicemi a pracovníky je koncern Vienna Insurance Group jasným lídrem na svých klíčových trzích. Toto skvělé postavení dovoluje naplno čerpat z dlouhodobého potenciálu růstu regionu se 180 miliony obyvatel. Na burze kótovaná Vienna Insurance Group je podnikem s nejvyšším ratingem v rámci hlavního indexu Vídeňské burzy ATX; akcie jsou kótovány i na Burze cenných papírů Praha.

Zobrazit všechny novinky