Naše stránky používají cookies. Rozumím

ČPP potřetí za sebou získala stříbro v soutěži Zlatá koruna

Datum vložení: 3.6.2019

Praha, 3. června 2019 – Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP“) již třetí rok v řadě získala stříbrné umístění v kategorii Pojištění pro podnikatele v soutěži Zlatá koruna. Potvrdila tím své významné postavení na českém trhu v oblasti podnikatelského pojištění. Ocenění převzal 30. května na slavnostním galavečeru ředitel úseku podnikatelských rizik Pavel Wiesner.

„Podnikatelské pojištění pro nás představuje významný segment. Na celkovém předpisu pojišťovny se podílí třiceti procenty. Podstatnější je však pro nás fakt, že posledních deset let tento podíl neustále roste. Můžeme tedy říct, že jsme v pojištění podnikatelských rizik skutečně na špičce pojistného trhu a velmi si tohoto postavení vážíme. V neživotním pojištění, jehož součástí jsou podnikatelská rizika, máme čtvrté místo na trhu,“ uvedl k získanému ocenění ředitel úseku podnikatelských rizik Pavel Wiesner. „Považuji za mimořádný úspěch obhájit ocenění třikrát po sobě v tak prestižní kategorii jako jsou podnikatelská pojištění, protože konkurence je opravdu velká. Za úspěch vděčíme dlouhodobé spolupráci s makléři a partnerskými společnostmi,“ zdůraznil Wiesner.

Podnikatelům ČPP nabízí pojištění ve formě balíčků, které jsou sestaveny z několika druhů pojištění tak, aby kryly co nejvíce případných rizik podle typu podnikatelské činnosti. Pro živnostníky a nejmenší podnikatele je určen produkt Simplex, středním a malým podnikatelům produkt Komplex. V oblasti podnikatelského pojištění nabízí ČPP i individuální krytí připravené pro konkrétní klienty zcela „na míru“. Toto individuální pojištění připravuje prostřednictvím makléřských společností pro střední a velké klienty jak z komerční oblasti, tak i pro veřejný sektor. „Jsme zároveň i pojišťovnou, která umí nabídnout pojištění speciálních, a ne zcela běžných rizik v podnikání, jako např. pojištění kulturních a sportovních akcí, pojištění filmových produkcí, pojištění různých finančních ztrát nebo pojištění spotřební elektroniky,“ doplnil Wiesner.

Soutěž Zlatá koruna oceňuje nejlepší finanční produkty, přináší objektivní obraz českého finančního trhu a spotřebitelům nabízí užitečné vodítko pro výběr služeb. V 15 produktových kategoriích vybírá vítěze Finanční akademie, která je složená z nezávislých odborníků. Porota sleduje zejména ekonomické, kvalitativní a bezpečnostní charakteristiky jednotlivých produktů. Záštitu nad celým projektem převzala ministryně financí Alena Schillerová a guvernér ČNB Jiří Rusnok.

 

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je univerzální pojišťovnou, která nabízí svým klientům moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. Česká podnikatelská pojišťovna je třetím největším poskytovatelem povinného ručení na pojistném trhu v České republice. Společnost působí prostřednictvím 6 regionálních ředitelství, 97 poboček a 220 kanceláří na celém území ČR. Kompletní nabídka produktů je k dispozici na internetových stránkách www.cpp.cz. Telefonickým dotazům je vyhrazena klientská linka 957 444 555.

ČPP je součástí pojišťovací skupiny Vienna Insurance Group. Vienna Insurance Group (VIG) je předním specialistou na pojištění v Rakousku a ve střední a východní Evropě. Kolem 50 společností v 25 zemích tvoří koncern s dlouhou tradicí, silnými značkami a velkou blízkostí klientům. VIG staví na základech 190 let zkušeností v oblasti pojišťovnictví. S přibližně 25 000 pracovnicemi a pracovníky je koncern Vienna Insurance Group jasným lídrem na svých klíčových trzích. Toto skvělé postavení dovoluje naplno čerpat z dlouhodobého potenciálu růstu regionu se 180 miliony obyvatel. Na burze kótovaná Vienna Insurance Group je podnikem s nejvyšším ratingem v rámci hlavního indexu Vídeňské burzy ATX; akcie jsou kótovány i na Burze cenných papírů Praha.

Zobrazit všechny novinky