Naše stránky používají cookies. Rozumím

ČPP připisuje klientům zhodnocení rezerv na smlouvách životního pojištění

Datum vložení: 4.6.2018

ČPP připisuje klientům zhodnocení rezerv na smlouvách životního pojištění Praha, 4. června 2018 – Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále „ČPP“) dosáhla za rok 2017 zhodnocení ve výši 3 % u kapitálových produktů a v garantovaném fondu* v rámci produktů investičního životního pojištění dokonce zhodnocení ve výši 4,1 %.

Svým klientům, kteří mají uzavřenou smlouvu životního pojištění s běžně placeným pojistným, ČPP připisuje za rok 2017 ke kapitálové hodnotě pojištění zhodnocení ve výši 3 %. V porovnání s výší úroků dosahovaných např. u bankovních vkladů je dosahované procentuální zhodnocení stále vyšší. ČPP připisuje svým klientům zhodnocení z podílu na výnosech pojišťovny i v rámci produktů investičního životního pojištění. Klientům, kteří své finance investovali v garantovaném fondu* ČPP připsala v roce 2017 zhodnocení ve výši 4,1 %.

Pravidelně rozšiřujeme a inovujeme naše produkty tak, aby co nejvíce odpovídaly přáním a požadavkům klientů a navíc jejich finanční prostředky profesionálním umístěním na finančních trzích dlouhodobě výhodně zhodnocujeme,“ uvedl ředitel úseku životního pojištění Marek Woitsch. „Těší nás, že kvalitu námi nabízených produktů oceňují vedle klientů i odborníci. Před několika málo dny získala ČPP v kategorii životního pojištění stříbrnou medaili v prestižní anketě Pojišťovna roku vyhlašované Asociací českých pojišťovacích makléřů,“ doplnil Woitsch.

Životní pojištění se na celkovém předepsaném pojistném ČPP podílí téměř 30 %. Ve svém portfoliu eviduje ČPP 220 tisíc smluv životního pojištění. V důležitém segmentu běžně placeného pojistného dokázala ČPP v roce 2017 růst o 15,9 % a jako v předešlých letech dosáhla nejlepšího výsledku z top desítky pojišťoven na trhu. 

V roce 2017 patřily k neprodávanějším produkty investičního životního pojištění – EVOLUCE PLUS pro dospělé a ŠTÍSTKO pro děti. Právě produkt EVOLUCE PLUS prošel řadou vylepšení a rozšíření. ČPP jako první pojišťovna na českém trhu umožnila připojistit závažné následky očkování, které si klient může sjednat pro sebe i své děti. Mezi další významné změny patří opakované plnění u závažných onemocnění a poranění, kdy ČPP plní až za tři pojistné události, dále také plnění za vybrané vrozené vady dětí či rozšířené plnění u neúrazových dějů.

* Netýká se garantovaného fondu pro platbu zaměstnavatelem

Zobrazit všechny novinky