Naše stránky používají cookies. Rozumím

Úrazové pojištění pro děti na hory i školu v přírodě

Svět dětí je divoký. Plný zvědavosti, poznávání, výzev. Snadno tedy dojde k úrazu. Pokud se vaše děti chystají na hory či školu v přírodě, zamyslete se nad možnými riziky a jejich dopady. Víte, jak je minimalizovat a chránit tak své děti?

Nejčastější úrazy dětí


Děti se často do všeho vrhají po hlavě a bez rozmyslu. Asi vás nepřekvapí, že mezi nejčastější úrazy drobotiny patří spáleniny, zhmožděniny, odřeniny, zlomeniny končetin či klíčních kostí. Pro případ úrazu proto zvažte úrazové pojištění dětí. Čím divočejší ratolest doma máte, tím vyšší částka připadá při pojištění v úvahu. Díky neopatrnosti může totiž dojít k trvalým následkům, které bez kvalitního úrazového pojištění nebudete schopni pokrýt.

Úrazové pojištění na hory


Pokud nemáte úrazové pojištění dětí celoročně, rozhodně o něm dlouze nepřemýšlejte, chystají-li se na hory. Na sjezdovkách hrozí zvýšené riziko újmy na zdraví, k němuž nemusí dojít vlastní vinnou, nýbrž i neopatrností jiného lyžaře či snowboardisty. Rychlost zkušených lyžařů se obvykle pohybuje kolem 50 kilometrů v hodině. Srážku s jiným sportovcem na svahu lze tedy přirovnat ke srážce s automobilem. O zlomeniny a otřesy mozku proto nebývá na horách nouze.

Pojištění dětí na školu v přírodě


Na táborech nebo školách v přírodě tráví děti spoustu času v lesích. Může se snadno stát, že si zvrtnou kotník nebo způsobí zlomeninu o vystouplý kmen stromu či kvůli mokrému povrchu. Ani pro tyto případy proto úrazové pojištění dětí nezanedbávejte a předcházejte případným nepříjemnostem.

Řešení od ČPP


V portfoliu ČPP najdete produkty s názvem RIZIKOVKA a Skupinové úrazové pojištění s Filipem Plus. S oběma těmito produkty vám umožníme chránit vaše děti na mnohá, nejen úrazová, rizika. Obdobnou ochranu zajistí také naše investiční životní pojištění, které si přiblížíme příště.

RIZIKOVKA umožňuje pojištění celé rodiny, přičemž v případě dětí nabízí pojistnou ochranu pro speciální rizika. Patří mezi ně hospitalizace s doprovodem a ošetřování členem rodiny.

Skupinové úrazové pojištění s Filipem Plus je jako stvořené pro pojištění krátkodobých akcí jako lyžařské výcviky, školy v přírodě, tábory nebo jiné výlety. Jeho prostřednictvím můžete totiž pojistit celou skupinu dospělých nebo dětí.

Zobrazit rady a tipy