Naše stránky používají cookies. Rozumím

ČPP: Na dovolenou vám k cestovnímu pojištění přibalíme také audioknihu

Datum vložení: 20.6.2016

Praha, 20. června 2016 – Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP“) spustila s novou letní sezónou kampaň na podporu online prodeje cestovního pojištění. Kampaň doprovází motto „Drama a napětí letos pouštíme k vodě“.

„Blíží se čas letních dovolených. A spousta z nás si pohodu na chatě nebo na pláži nedovede představit bez dobré knihy. ČPP proto odmění každého, kdo si sjedná své cestovní pojištění prostřednictvím webových stránek pojišťovny, speciálním dárkem v podobě audioknihy. Vsadili jsme na detektivku, oblíbený žánr, který nikdy nezklame. Navíc kriminální román Ivy Procházkové Vraždy v kruhu se stal předlohou úspěšného stejnojmenného seriálu na ČT 1,“ říká Jolana Kolaříková, ředitelka úseku marketingu. ČPP nabízí tento typ pojištění formou cenově zvýhodněného balíčku Komplet, který zahrnuje kromě pojištění léčebných výloh, také pojištění úrazu, zavazadel a odpovědnosti. Se slevou 20 % za online sjednání stojí 26 korun za dospělou osobu na den.

Sjednání pojištění online je rychlé a velice pohodlné pro klienta, navíc tento způsob umožňuje poskytnutí zajímavé slevy. Přesto podíl online prodeje na celkovém objemu produkce není tak velký, jak by se dalo v době moderních technologií očekávat. „Naším cílem je nejen podpořit online komunikaci se stávajícími i potenciálními klienty, ale také zvýšit zájem klientů o tento způsob uzavírání pojištění,“ vysvětluje Kolaříková. Komunikační mediamix kampaně ČPP zahrnuje direct e-mailing, online kanály (RTB, PPC, remarketing, webové stránky a dedikovanou microsite), tiskovou inzerci a rozhlasové spoty.

Když na webových stránkách www.cpp.cz vyberete z horní lišty záložku „Online služby“, rozbalí se další podnabídka, odkud se prokliknete na „Cestovní pojištění“. Vyplníte online formulář a provedete úhradu pojistného. Poté vám přijde potvrzovací e-mail, ve kterém bude informace s návodem, jakým způsobem audioknihu stáhnout. Pro komfortní a okamžitý odběr je tak kniha k dispozici v elektronické podobě. Nabídka platí až do konce srpna nebo do vyčerpání licencí uvolněných pro tuto akci.

 

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je univerzální pojišťovnou, která nabízí svým klientům moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. Česká podnikatelská pojišťovna je třetím největším poskytovatelem povinného ručení na pojistném trhu v České republice. Společnost působí prostřednictvím 6 regionálních ředitelství, 90 poboček a 300 kanceláří na celém území ČR. Kompletní nabídka produktů je k dispozici na internetových stránkách www.cpp.cz. Telefonickým dotazům je vyhrazena klientská linka 957 444 555.

ČPP je součástí pojišťovací skupiny Vienna Insurance Group. Vienna Insurance Group (VIG) je předním specialistou na pojištění v Rakousku a ve střední a východní Evropě. Kolem 50 společností ve 25 zemích tvoří koncern s dlouhou tradicí, silnými značkami a velkou blízkostí klientům. VIG staví na základech 190 let zkušeností v oblasti pojišťovnictví. S přibližně 23 000 pracovnicemi a pracovníky je koncern Vienna Insurance Group jasným lídrem na svých klíčových trzích. Toto skvělé postavení dovoluje naplno čerpat z dlouhodobého potenciálu růstu regionu se 180 miliony obyvatel. Na burze kótovaná Vienna Insurance Group je podnikem s nejvyšším ratingem v rámci hlavního indexu Vídeňské burzy ATX; akcie jsou kótovány i na Burze cenných papírů Praha.

Zobrazit všechny tiskové zprávyPro další informace kontaktujte prosím:

Odbor Public Relations a interní komunikace
Mgr. Renata Čapková
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Pobřežní 665/23
186 00 Praha 8

Tel: 956 451 490
E-mail: renata.capkova@cpp.cz