Naše stránky používají cookies. Rozumím

ČPP: S Autem plus budete mít dovolenou bez starostí

Datum vložení: 1.7.2016

Praha, 1. července 2016 – Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP“) nabízí k cestovnímu pojištění nové připojištění Auto plus. Jedná se o speciální asistenční službu pro vozidlo používané ke krátkodobým zahraničním cestám.

„Stále více přibývá řidičů, kteří se na svou zahraniční dovolenou vydávají vlastním vozem. Právě pro ně jsme připravili novinku, která jim zajistí pomoc v případě nehody nebo poruchy nebo pokud by se řidič zranil či onemocněl a nemohl vozidlo odřídit zpět do ČR. Asistenční služba zajistí nejen náhradního řidiče, odtah a opravu vozu, ale postará se i o všechny členy posádky,“ říká Michal Šimon, manažer úseku neživotního pojištění.

Auto plus se sjednává s cestovním pojištěním Komplet na dobu maximálně 30 dní. Službu Auto plus mohou uzavřít pro své vozidlo i řidiči, kteří jiné pojištění u ČPP nemají. Pokud však má klient své vozidlo havarijně nebo odpovědnostně pojištěné u ČPP, získává výjimečné asistenční služby, kde se všechny limity asistencí sčítají. Cena se odvíjí od délky pobytu v zahraničí, do 8 dnů včetně stojí 37 Kč na den, od 11. do 30. dne včetně se cena zvyšuje na 44 Kč na den.

Výběr z asistenčních služeb Auto plus:

  • odtah vozidla do opravny a místa ubytování do 100 km
  • odtah vozidla do ČR do 1 500 km (není-li možná oprava do 60 hod.)
  • oprava vozidla na místě (1 Nh)
  • ubytování pro posádku vozidla (2 000 Kč/os/noc)
  • náklady na návrat posádky do ČR do 1 500 km

„Zejména služba náhradního řidiče není v rámci jiného produktu poskytována, výhodou tohoto připojištění je možnost uzavřít jej pouze na plánovanou délku cesty. Asistenční služba zajistí pomoc v jakékoli obtížné situaci, do které se řidič může dostat a je k dispozici 24 hodin denně,“ uzavírá Michal Šimon. Novinku Auto plus lze uzavřít prostřednictvím naší klientské linky 957 444 555 a na všech pobočkách ČPP po celé ČR.

 

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je univerzální pojišťovnou, která nabízí svým klientům moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. Česká podnikatelská pojišťovna je třetím největším poskytovatelem povinného ručení na pojistném trhu v České republice. Společnost působí prostřednictvím 6 regionálních ředitelství, 90 poboček a 300 kanceláří na celém území ČR. Kompletní nabídka produktů je k dispozici na internetových stránkách www.cpp.cz. Telefonickým dotazům je vyhrazena klientská linka 957 444 555.

ČPP je součástí pojišťovací skupiny Vienna Insurance Group. Vienna Insurance Group (VIG) je předním specialistou na pojištění v Rakousku a ve střední a východní Evropě. Kolem 50 společností ve 25 zemích tvoří koncern s dlouhou tradicí, silnými značkami a velkou blízkostí klientům. VIG staví na základech 190 let zkušeností v oblasti pojišťovnictví. S přibližně 23 000 pracovnicemi a pracovníky je koncern Vienna Insurance Group jasným lídrem na svých klíčových trzích. Toto skvělé postavení dovoluje naplno čerpat z dlouhodobého potenciálu růstu regionu se 180 miliony obyvatel. Na burze kótovaná Vienna Insurance Group je podnikem s nejvyšším ratingem v rámci hlavního indexu Vídeňské burzy ATX; akcie jsou kótovány i na Burze cenných papírů Praha.

Zobrazit všechny tiskové zprávyPro další informace kontaktujte prosím:

Odbor Public Relations a interní komunikace
Mgr. Renata Čapková
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Pobřežní 665/23
186 00 Praha 8

Tel: 956 451 490
E-mail: renata.capkova@cpp.cz